Přihlášení
Menu

Leni Yoro má za sebou povedený debut za Manchester United

Leny Yoro © iconsport.photo

Nová posila Leny Yoro odehrál skvělých 45 minut v dresu Red Devils. Další šanci bude mít na předsezonním turné v USA.

Čerstvá posila Manchesteru United, Leny Yoro (18 let) má za sebou první zápas v dresu Red Devils.
V přípravném zápase proti Rangers odehrál první poločas, který vyhráli Rudí Ďáblové 1:0 díky gólu Dialla. Manchester United porazil Rangers 2:0 – ve druhém poločase se prosadil Joe Hugill – a dal zapomenout na předchozí blamáž proti norskému Rosenborgu (0:1).

Fanoušci mohli vidět v akci kromě Yora také Jadona Sancha, který na sebe oblékl dres Manchesteru United po deseti měsících. V bráně dostal přednost Andre Onana před českým Radkem Vítkem, který odchytal minulý zápas a zasloužil slova chvály.

Osmnáctiletý střední obránce Leny Yoro přestoupil za poplatek 50 milionů liber s budoucími příplatky ve výši 12 milionů liber do Manchesteru United z francouzského Lille. Francouzský zadák zaujal svým debutem. Během svého pobytu na hřišti ukázal vyrovnanost a jistotu na míči. V zápase předvedl dobré bránění i přehled ve hře, když se několikrát pokusil vyslat své spoluhráče do nebezpečných útoků.
I díky jeho včasnému zásahu neskončila akce Desserse v síti.

Leny Yoro

Leny Yoro: Těším se na Old Trafford

Po zápase nová akvizice klubu vzkázala svým fanouškům:

„Chci poděkovat fanouškům – doufám, že se brzy uvidíme na Old Trafford!"

„Debut byl skvělý, se svým výkonem jsem spokojený. Členové týmu mi poskytují pohodlí, což je pro mě opravdu důležité a dobré."

„Chystáme se do Ameriky, kde odehrajeme další tři zápasy. Uděláme maximum, abychom uspěli."

Manchester United čeká předsezonní turné v USA, kde bude čelit Arsenalu, Realu Betis a Liverpoolu předtím, než si zahraje o trofej Community Shield proti městskému rivalovi – Manchesteru City.